Добова оренда квартир в Бердянськ

24 пропозицій

Бердянськ, Новороссийская 127

7-кімнат. готель

Бердянськ, Новороссийская 127

110 Татьяна
Бердянськ, Новороссийская 127

7-кімнат. готель

Бердянськ, Новороссийская 127

110 Татьяна
Бердянськ, Горбенко 67А

10-кімнат. дім

Бердянськ, Горбенко 67А

290 Алексей Прозоров
Бердянськ, Лютеранская 67А

8-кімнат. дім

Бердянськ, Лютеранская 67А

300 Алексей Прозоров
Бердянськ, ДРУЖБЫ 4

дом

Бердянськ, ДРУЖБЫ 4

50 Людмила
Бердянськ, ревуцкого 7

6-кімнат. дім

Бердянськ, ревуцкого 7

120 татьяна лукинова
Бердянськ, Курортная 37а

4-кімнат. готель

Бердянськ, Курортная 37а

125 Вера Мельникова
Бердянськ, Лиепайская 12

1 комн. квартира

Бердянськ, Лиепайская 12

200 Марина Асмакова
Бердянськ, Горького 39

1 комн. квартира

Бердянськ, Горького 39

250 Елена Бердянск
Бердянськ, Горького 39

1 комн. квартира

Бердянськ, Горького 39

250 Елена Леонидовна
Бердянськ, Морская ( бівшая Мазина) 122

2 комн. квартира

Бердянськ, Морская ( бівшая Мазина) 122

350 Елена Неразик

Бердянськ
Відпочинок з дітьми і Бердянськ давно стали синонімами. М\'який кліматАзовського моря , тепла вода , приємний пісочний пляж і демократичний рівеньцін гарантує хороший відпочинок з враженнями , який вистачить на весь рік.Бердянськ - одне з кращих місць для сімейного відпочинку в Україні .
Виїжджаючи в Бердянськ ви знайдете дуже багато готелів на березі моря , алепропонуємо вам розміститися в більш комфортабельних умовах за ті ж гроші.Багато відпочиваючих давно оцінили , як вигідно зняти квартиру щодобово вБердянську. При цьому ви отримуєте приємний сучасний інтер\'єр , кроковудоступність моря , власну кухню і повний комплект необхідної побутової техніки, в тому числі працюючий кондиціонер .
 Бердянськ не має карколомних пам\'яток Одеси або пишності Ялти. Цейприморське містечко створений для душевного відпочинку на березі моря. Найбільшпопулярний район Ліски , де розмістилися зручні приватні будинки. Приватнийбудинок відпочинку має безліч переваг перед щодобової квартирою в житловомубудинку. Бонусом до оренди будинку біля моря йде приватний дворик дляпосиденьок на свіжому повітрі , шашликів і танців. Звичайно , більшу частинудня ви будете проводити на пляжі , але сніданок і вечеря під відритим небом -велика приємність для кожного. Зібратися всією сім\'єю за великим столом інасолодитися домашнім лимонадом , кримської пахлавой або кавуном завжди добре.
Зняти будинок щодобово в Бердянську можна на allflat.com.ua . У нас завжди , ане тільки в сезон , великий вибір будинків і квартир щодобово за найкращимицінами. У своєму каталозі ми зібрали щодобові квартири в Бердянську біля моря.Всі квартири , доступні на сторінках сайту , пройшли попередню перевірку. Це100 % реальні фотографії , які допоможуть вам зробити правильний вибір .
Бердянськ - місто для спонтанних поїздок на уїк -енд. Зняти квартиру вБердянську у господаря можна на нашому сайті. Забронюйте житло ще перед виїздом, щоб по приїзду розташуватися з комфортом на новому місці і відразу жвідправитися до моря.
Ціни на щодобові квартири в Бердянську набагато нижче , ніж вартістьаналогічного житла на чорноморському узбережжі. При цьому Азовське море неменше солоне , а навіть більш чисте. Прозора вода , піщані пляжі , лебеді ічаплі на азовської косі - ваш відпочинок буде повним яскравих вражень.
Азовська коса - найпопулярніше місце купання. Море тут дрібне , а значить ,сім\'ї з дітьми можуть відпочивати в прекрасних умовах. Головне , не забутисонцезахисний крем , а місце на пляжі знайдеться завжди . На косу ходятьмаршрутки з центру Бердянська , які домчать вас за 20 хвилин , а від порту натеплоході можна дістатися всього за 15 хвилин.
Але є в Бердянську і дещо масштабне - найбільший в Україні аквапарк , якийрозкинувся аж на 5 гектар. Сам аквапарк виконаний в стилі середньовічного феодальногозамку. Безліч адреналінових гірок , басейнів і спусків для дітей. Кажуть ,вечорами тут проходять такі пінні паті , що заздрить Ібіца ! Заради цього вартовідвідати містечко , навіть якщо ви душею прикипіли до турецького узбережжяЧорного моря. Ціни на відміну від Чорного моря тут більш ніж скромні . А колинабридне , вирушайте в 2 -х годинний морський круїз на теплоході всього за 50грн !
Що кажуть про Бердянськ туристи? Краса! І це саме так. Ви залишитеся ще більшзадоволені поїздкою , якщо у вас буде м\'яке ліжко , теплий душ і смачна їжа .Комфортабельні щодобові квартири на allflat.com.ua гарантують високий рівеньзручностей за вигідною ціною.